O firmie

Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu producenta oczyszczalni ścieków, firmę Wobet-Hydret, z siedzibą w Woli Grzymkowej i Aleksandrowie Łódzkim (koło Łodzi). Jej mottem od samego początku było: "Polska myśl techniczna i Polska produkcja w trosce o nasze środowisko". Poprzez współpracę z polskimi placówkami badawczymi i instytutami naukowymi, zaangażowanymi w sprawy oczyszczania ścieków, znacząco rozwinęliśmy technologię produkcji zbiorników na ścieki z polietylenu oraz systemów oczyszczania ścieków, które spełniają wymogi PN-EN.


Sukcesywnie zwiększane doświadczenie oraz stały rozwój działu technologicznego umożliwił producentowi oczyszczalni ścieków stopniowe wprowadzenie nowych wyrobów i rozszerzanie zakresu oferty. W związku z ciągłym wzrostem wymagań rynkowych zmodyfikowaniu uległo zaplecze produkcyjne, które obecnie umożliwia kompleksową obsługę klienta, obejmującą doradztwo, projektowanie oraz instalację.

 

 

POLSKI PRODUCENT OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW

Obecnie jako znany łódzki producent oczyszczalni ścieków działający na terenie całej Polski i za granicą, oferujemy Państwu różnorodne warianty oczyszczalni dla domów jednorodzinnych, jak i dla szkół, obiektów wczasowych czy nawet małych osiedli. Na wszystkie oferowane oczyszczalnie ścieków posiadamy atesty higieniczne oraz aprobaty techniczne. Wartym podkreślenia jest fakt, iż nasze przedsiębiorstwo stanowi inicjatywę całkowicie polską, opartą wyłącznie o autorską myśl techniczną, popartą wieloletnim doświadczeniem. W swojej działalności stawiamy na jakość i profesjonalizm.

 

Nasze oczyszczalnie ścieków biologiczne i drenażowe, oraz produkty powiązane (szamba szczelnie, studnie kanalizacyjne, studnie wodomierzowe), zyskały uznanie zarówno u odbiorców krajowych jak i zagranicznych, a w naszym dotychczasowym dorobku zgromadziliśmy w sumie ponad trzydzieści nagród i wyróżnień. Obecną ropoznawalność marki zawdzięczamy jakości naszych produktów, którą utrzymujemy nieprzerwanie na najwyższym poziomie. Za sprawą szerokiego zaplecza technicznego możemy również modyfikować ofertę względem indywidualnych wymagań Klienta. Dzięki temu jesteśmy konkurencyjni wobec renomowanych firm polskich jak i zagranicznych w tej branży.

 

 

Jeżeli masz pytania
zadzwoń:
42 712 20 60

/ Oczyszczalnie ścieków

/ Zbiorniki bezodpływowe / szamba szczelne

/ Studnie wodomierzowe

/ Przepompownie ścieków

/ Separatory tłuszczu i separatory koalescencyjne

/ Pozostałe wyroby

Składy fabryczne

Producent oczyszczalni Wobet-Hydret posiada składy fabryczne w całej Polsce.

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: popup_foldery_home

Filename: default/footer.php

Line Number: 89

Backtrace:

File: /www_whsklep/application/views/themes/default/footer.php
Line: 89
Function: _error_handler

File: /www_whsklep/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 357
Function: include

File: /www_whsklep/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 300
Function: _ci_load

File: /www_whsklep/application/views/themes/default.php
Line: 121
Function: view

File: /www_whsklep/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 357
Function: include

File: /www_whsklep/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 300
Function: _ci_load

File: /www_whsklep/application/core/MY_Output.php
Line: 215
Function: view

File: /www_whsklep/application/core/MY_Output.php
Line: 137
Function: get_template_output

File: /www_whsklep/index.php
Line: 305
Function: require_once

blog