Nowe formy oczyszczalni biologicznych ZBS-4C i ZBS-6C oraz osadników gnilnych 2,5 m3 i 3,5 m3

ZBIORNIK NA DESZCZÓWKĘ PLUS KÄRCHER BP3 GARDEN SET PLUS - MOJA WODA, MAŁA RETENCJA

« wróć

Należy sobie uświadomić, że z każdym rokiem następują podwyżki cen wody, dlatego inwestycja w pozyskanie jej z innych źródeł staje się obecnie interesującym tematem.

 

Do podjęcia decyzji, powinno zachęcać wsparcie w postaci dofinansowania w wysokości nawet 80% inwestycji, lecz w kwocie nie większej niż 5000 złotych. Program dotyczy inwestycji realizowanych od początku czerwca 2020. Wnioski do wojewódzkiego funduszu ochrony środowiska, będzie można składać już od początku lipca 2020.

 

 

Pozyskiwanie wody deszczowej jest rozwiązaniem sprzyjającym ochronie środowiska i wpisującym się w zakres małej retencji, czyli w proste rozwiązania mające na celu gromadzenie i lokalne jej wykorzystanie. Wodę deszczową należy traktować jako wodę użytkową, która może być wykorzystana do podlewania ogrodu, jak i w domu do spłuczek w toaletach i pralce.

 

Istotnym elementem, oprócz zbiornika gromadzącego wodę, jest pompa ciśnieniowa, której zastosowanie otwiera szeroki zakres jej zastosowania. Do naszej oferty wprowadziliśmy pompy ciśnieniowe firmy Kärcher, typoszeregu BP, które bez problemu sprostają temu wyzwaniu. Zakres dostępnych rozwiązań, obejmuje pompy ogrodowe nawierzchniowe oraz zatapialne. Dostępne są również wersje z akcesoriami, umożliwiającymi ich natychmiastowe użycie. Jednym z przykładów takiego zestawu jest BP3 GARDEN SET PLUS, który stawi bardziej ekonomiczne rozwiązanie, niż kupowana osobno pompa i akcesoria.

 

Jeżeli masz pytania
zadzwoń:
(042) 712 20 60

/ Oczyszczalnie ścieków

/ Zbiorniki na deszczówkę

/ Zbiorniki bezodpływowe / szamba szczelne

/ Studnie wodomierzowe

/ Przepompownie ścieków

/ Separatory tłuszczu i separatory koalescencyjne

/ Systemy rozsączające

Składy fabryczne

Producent oczyszczalni Wobet-Hydret posiada składy fabryczne w całej Polsce.

blog sklep