Nowe formy oczyszczalni biologicznych ZBS-4C i ZBS-6C oraz osadników gnilnych 2,5 m3 i 3,5 m3

Jak najlepiej rozwiązać problem braku kanalizacji?

« wróć

Jednym z dużych problemów, z którymi musi się mierzyć wielu inwestorów jest brak przyłącza do kanalizacji. Budynki, które nie mają do niej stałego dostępu są obsługiwane przez szamba lub przydomowe oczyszczalnie ścieków. Decydując się na jej założenie najlepiej zgłosić się do specjalistów, którzy pomogą wybrać najkorzystniejsze rozwiązania. Takie usługi w swojej ofercie posiada firma Wobet-Hydret. Dzięki profesjonalnej obsłudze i szerokiemu zakresowi działań -  możliwości identyfikacji i dopasowania oczyszczalni do indywidualnych preferencji, poprzez możliwość zakupu oczyszczalni i jej montażu na miejscu docelowym.

 

Przydomowe oczyszczalnie ścieków to rozwiązanie idealne dla tych, dla których równie ważna, co wygoda, jest ekologia. W zależności od liczby użytkowników budynku, warunków glebowych i wymiarów działki, możemy wybrać rodzaj oczyszczalni, która będzie najbardziej odpowiednia.

 

 

Rodzaje i charakterystyka przydomowych oczyszczalni ścieków

Aby móc we własnym zakresie zidentyfikować, jaka przydomowa oczyszczalnia ścieków będzie najbardziej odpowiadała potrzebom i warunkom glebowym, warto zapoznać się z ich charakterystyką. Każda oczyszczalnia dostępna w naszej ofercie wyposażona jest w drenaż lub studnię chłonną.

  • oczyszczalnie drenażowe – montaż tych oczyszczalni najlepiej sprawdzi się w miejscach, gdzie warunki gruntowo-wodne są bardzo dobre. Ten rodzaj oczyszczalni przydomowej wyposażony jest w 2 lub 3-komorowy osadnik wstępny. Osadniki o dużych pojemnościach są zazwyczaj elementem rozbudowanych oczyszczalni biologicznych.
  • oczyszczalnie ścieków biologiczne ZBB – występują w wersjach kompaktowych. Poprzez ich konstrukcję dwu płaszczową idealnie sprawdzą się na gruntach, gdzie warunki glebowo-wodne są niesprzyjające. Oczyszczalnia działa w technologii hybrydowej
  • oczyszczalnie ścieków biologiczne ZBS – ten rodzaj oczyszczalni również występuje w wersji kompaktowej, która działa w technologii SBR. Wiąże się to z lepszym buforowaniem zwiększonego dopływu ścieków w skali dobowej.

 

Jeżeli masz pytania
zadzwoń:
(042) 712 20 60

/ Oczyszczalnie ścieków

/ Zbiorniki na deszczówkę

/ Zbiorniki bezodpływowe / szamba szczelne

/ Studnie wodomierzowe

/ Przepompownie ścieków

/ Separatory tłuszczu i separatory koalescencyjne

/ Systemy rozsączające

Składy fabryczne

Producent oczyszczalni Wobet-Hydret posiada składy fabryczne w całej Polsce.

blog sklep