Montaż przydomowej oczyszczalni ścieków – to się opłaca!

« wróć

Oczyszczalnie ścieków Wobet-Hydret – przyjazne dla domu i środowiska

Brak kanalizacji komunalnej to duży problem dla osób, które chcą zamieszkać we własnym domu i w okolicy, w której nie ma wodociągów, a budowa ich nie jest planowana w najbliższej przyszłości. Na szczęście w ofercie firmy Wobet-Hydret znajdują się przydomowe oczyszczalnie ścieków. Ich eksploatacja polega głównie na dostarczaniu bakterii do kanalizacji oraz wywożeniu osadu ze zbiornika. Samo wywożenie odbywa się rzadko, natomiast użytkownicy przydomowych oczyszczalni ścieków śpią spokojnie wiedząc, że ścieki nie przedostają się do gleby w bliskim otoczeniu domu. Warto dodać, że nasze oczyszczalnie są trwałe, ekologiczne, odporne na niekorzystne warunki pogodowe, a także na środki chemiczne.

 

 

Oferta Wobet-Hydret – doskonały wybór dla Ciebie i rodziny

Firma Wobet-Hydret ma w swojej ofercie drenażowe oczyszczalnie ścieków, które są wyposażone w osadniki gnilne z polietylenu (HDPE). W osadnikach gnilnych zachodzą zjawiska sedymentacji i flotacji, które powodują oddzielenie substancji lekkich (oleje, tłuszcze) od substancji opadających na dno zbiornika. Proces przetwarzania dokonywany jest przy udziale bioaktywatorów, wprowadzanych do tego środowiska za pomocą odpowiednich biopreparatów. W naszej ofercie znajdują się także biologiczne oczyszczalnie ścieków. Warto wspomnieć, że w przypadku przydomowej oczyszczalni biologicznej zbiorniki można zakopać już na etapie budowy domu, ale zaszczepienie osadu specjalnymi bioaktywatorami musi nastąpić w momencie wprowadzenia się do domu, ponieważ, aby nasza oczyszczalnia prawidłowo działała, potrzebny jest stały dopływ ścieków.

 

Zalecamy, by sposób zamontowania przydomowej oczyszczalni ścieków określił projektant, który poza wskazaniem, gdzie zbiornik ma zostać zamontowany, zbadaniem miejsca, dobierze sprzęt o odpowiedniej do naszych potrzeb przepustowości. 

 

 

Oczyszczalnie ścieków Wobet-Hydret – wybierz produkt odpowiadający Twoim oczekiwaniom

W ofercie naszej firmy znajdują się:
- drenażowe oczyszczalnie ścieków
- oczyszczalnie ścieków biologiczne ZBB
- oczyszczalnie ścieków biologiczne ZBS

 

Nasi specjaliści z pewnością pomogą Państwu wybrać przydomową oczyszczalnię ścieków dostosowaną do Państwa potrzeb.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Jeżeli masz pytania
zadzwoń:
42 712 20 60

/ Oczyszczalnie ścieków

/ Zbiorniki na deszczówkę

/ Zbiorniki bezodpływowe / szamba szczelne

/ Studnie wodomierzowe

/ Przepompownie ścieków

/ Separatory tłuszczu i separatory koalescencyjne

/ Systemy rozsączające

Składy fabryczne

Producent oczyszczalni Wobet-Hydret posiada składy fabryczne w całej Polsce.

blog sklep