Poznaj bliżej markę Wobet-Hydret

« wróć

Wobet-Hydret od kilku lat utrzymywało się na wysokim miejscu w rankingu producentów. W ostatnim czasie stało się jednym z największych przedsiębiorstw, zajmujących się produkcją oczyszczalni dla domów jednorodzinnych, szkół i innych placówek publicznych bardzo wysokiej jakości. Dzięki nam większość domów i budowli w województwie łódzkim i nie tylko ma szansę zyskać nowoczesną i ekologiczną oczyszczalnię biologiczną, a dzięki jej konstrukcji i obecności zamkniętych zbiorników, dystrybucja ścieków odbywa się bez jakiegokolwiek zagrożenia oddziaływania na środowisko naturalne. 

 

Jedną z większych i ciekawszych realizacji, jaką mieliśmy przyjemność przeprowadzić w ostatnich czasie, to montaż oczyszczalni biologicznej ZBS w oparciu o technologię SBR przy Torze Łódź w Kiełminie. Cała konstrukcja obejmuje drenaż rozsączający, studnie wodomierzowe,  automatycznie sterowany reaktor biologiczny oraz pojemnik techniczny, który umożliwia odpowiedni wybór trybu działania całego kompleksu urządzeń. Jesteśmy zatem ogromnie dumni, że tak atrakcyjna inwestycja w postaci uniwersalnego i bezpiecznego miejsca do testowania jazdy dla motocykli, samochodów i gokartów zaprosiła nas do współpracy i zdecydowała się wybrać ekologiczny sposób usuwania wszelkich płynnych zanieczyszczeń.

 

Wobet-Hydret jest firmą, która może wyróżnić się wieloletnią działalnością. Dzięki temu, że posiadamy tak szerokie doświadczenie w produkcji i dystrybucji oczyszczalni ścieków i potrzebnych do jej prawidłowego funkcjonowania akcesoriów, zdołaliśmy zebrać sztab biegłych specjalistów, którzy nie przestają poszerzać swoich kompetencji. Nasza siedziba mieści się w województwie łódzkim, a dokładniej w stolicy tego regionu – w Łodzi. Dzięki temu, że działamy w centralnej Polsce, jest nam zdecydowanie łatwiej dotrzeć do Klientów z miast nadmorskich i miejscowości położonych w południowej Polsce. Wobet – Hydret od lat kojarzy się z profesjonalizmem. Przez lata naszej działalności zyskaliśmy ponad trzydzieści  wyróżnień i nagród, a dzięki szerokiemu gronu naszych Klientów z kraju i zagranicy, wciąż poszerzamy ofertę. Co więcej, przez lata działalności uzyskaliśmy doskonałe zaplecze techniczne, a wszystkie produkty zyskały Aprobaty Techniczne, testy Higieniczne i oznakowanie CE. Dzięki temu możemy nieustannie modyfikować zakres naszych usług, nie bojąc się wyzwań!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą pełną ofertą. Specjalizujemy się w produkcji sprzętu w postaci biologicznych i drenażowych oczyszczalni ścieków, separatorów tłuszczu i koalescencyjnych, zbiorników bezodpływowych do oczyszczalni ścieków, a także studzienek wodomierzowych, przedpompowni ścieków i osadników. Szeroki wybór produktów jest także opatrzony kompleksową obsługą, gromadzącą doradctwo, projektowanie, aż w końcu samą instalację. Wszystkie produkty marki Wobet-Hydret są wykonane z polietylenu, który to materiał wyróżnia spora gęstość, elastyczność, a co najważniejsze, duża wytrzymałość.

Wszystkim naszym Klientom w Nowym Roku życzymy samych satysfakcjonujących inwestycji, powodzenia w prowadzeniu działalności, a co najważniejsze, podjęcia właściwej decyzji o unowocześnieniu swojej oczyszczalni i montaż biologicznej!

Jeżeli masz pytania
zadzwoń:
42 712 20 60

/ Oczyszczalnie ścieków

/ Zbiorniki na deszczówkę

/ Zbiorniki bezodpływowe / szamba szczelne

/ Studnie wodomierzowe

/ Przepompownie ścieków

/ Separatory tłuszczu i separatory koalescencyjne

/ Systemy rozsączające

Składy fabryczne

Producent oczyszczalni Wobet-Hydret posiada składy fabryczne w całej Polsce.

blog sklep