Nowe formy oczyszczalni biologicznych ZBS-4C i ZBS-6C oraz osadników gnilnych 2,5 m3 i 3,5 m3

Przepompownie ścieków Wobet-Hydret – sprawdź, dlaczego warto z nich korzystać

« wróć

Najbardziej znanym sposobem transportowania ścieków w sieci kanalizacyjnej jest grawitacyjny przepływ nieczystości. Zdarza się, że z powodu ukształtowania terenu lub trudnych warunków geologicznych kanalizacja grawitacyjna nie jest w stanie zadziałać. W takiej sytuacji niezawodna może okazać się przepompownia ścieków, która pozwala na wywóz ścieków na dowolną odległość. Takie usługi w swojej ofercie posiadamy jako firma Wobet-Hydret. Zapewniamy wyłącznie profesjonalne produkty, posiadające atesty oraz aprobaty techniczne, a zespół naszych pracowników to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta są w stanie zaproponować i wdrożyć najlepsze rozwiązania.

Wybierasz przepompownię? Zobacz, na co zwrócić szczególną uwagę

Obecnie na rynku dostępna jest szeroka gama różnego rodzaju rozwiązań. Wymaga to starannego doboru urządzenia, jego wielkości, konstrukcji zbiornika, przyłączy etc. Stale pojawiają się nowe, zmodyfikowane rozwiązania, w których zmienia się głównie sterowanie i automatyka. Jednak największe znaczenie w efektywności i niezawodności pracy przepompowni mają pompy i zastosowane w nich podzespoły. Dokonując wyboru przepompowni dla siebie należy wziąć pod uwagę użyte w konstrukcji materiały. Decydując się na te wykonane z tworzyw sztucznych lub takich odpornych na korozję, unikniemy zmian strukturalnych powierzchni, co już na starcie pozwoli zlikwidować potencjalne problemy w ich funkcjonowaniu.

Bogata oferta przepompowni firmy Wobet-Hydret

Wobet-Hydret w swojej ofercie posiada kilka rodzajów przepompowni dostosowanych do potrzeb różnego rodzaju odbiorcy. Różnią się one od siebie przede wszystkim specyfikacją -  nieco innymi właściwościami, rozmiarem, kształtem i funkcjonalnością. W ofercie znajdują się zarówno same zbiorniki, jak również usługi przepompowania ścieków oczyszczonych i surowych. Pompy jakimi dysponujemy oferowane są z wirnikami typu VORTEX o swobodnym przelocie 50 mm. Dostępne są również opcje z rozdrabniaczami typu DRS. Dla usprawnienia czynności konserwacyjnych i serwisowych przepompownia może być wyposażona w autozłącze. W sprzedaży znajdują się również skrzynki zabezpieczające, zabezpieczająco-alarmowe oraz sterujące.  


Jeśli szukasz idealnego rozwiązania dla siebie skontaktuj się z nami. Dzięki bogatej ofercie producenta oczyszczalni ścieków Wobet-Hydret jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego klienta.

Jeżeli masz pytania
zadzwoń:
(042) 712 20 60

/ Oczyszczalnie ścieków

/ Zbiorniki na deszczówkę

/ Zbiorniki bezodpływowe / szamba szczelne

/ Studnie wodomierzowe

/ Przepompownie ścieków

/ Separatory tłuszczu i separatory koalescencyjne

/ Systemy rozsączające

Składy fabryczne

Producent oczyszczalni Wobet-Hydret posiada składy fabryczne w całej Polsce.

blog sklep