Nowe formy oczyszczalni biologicznych ZBS-4C i ZBS-6C oraz osadników gnilnych 2,5 m3 i 3,5 m3

Przydomowa oczyszczalnia ścieków przyjazna dla środowiska i otoczenia

« wróć

Przydomowa oczyszczalnia ścieków stanowi dobrą alternatywą dla szamba. Wśród jej zalet wymienia się niskie koszty utrzymania oraz wygodę - brak konieczności systematycznego wzywania ekipy wywożącej ścieki. Posiadacze własnych oczyszczalni mogą cieszyć się nie tylko własnym komfortem, ale również faktem, iż przyczyniają się do ochrony środowiska. 

 

Czy przydomowe oczyszczalnie ścieków są bezpieczne?

Zanim przydomowa oczyszczalnia ścieków zostanie zamontowana w danym miejscu, osoba zainteresowana jej instalacją musi uzyskać zgodę właściwego organu. Mimo że załatwianie spraw formalnych nie należy do ulubionych czynności, jest bardzo ważne. Właściwy organ sprawdza bowiem czy oczyszczalnia zostanie postawiona w odpowiednim miejscu i czy nie będzie wpływać negatywnie na środowisko. Ten etap zapobiega m.in. zbyt małej odległości pomiędzy oczyszczalnią a studnią, wodą gruntową czy drogą. 

 

Oczyszczone ścieki wspierają ochronę środowiska

O jakość oczyszczalni ścieków dbają ich producenci, którzy testują swoje urządzenia i gwarantują, że do środowiska nie przedostaną się żadne szkodliwe substancje. Odprowadzana ciecz jest tak oczyszczona, by była bezpieczna dla gleb i wód.

 

Przydomowe oczyszczalnie ścieków przy małym nakładzie własnym użytkowników mogą stać się idealnym rozwiązaniem do usuwania ścieków, na długie lata, dla każdego gospodarstwa domowego. Nie emitują dźwięków i zapachów, które mogłyby być niemiłe dla otoczenia. Dbają więc nie tylko o środowisko, ale również o komfort właścicieli i okolicznych mieszkańców.

 

Jeżeli masz pytania
zadzwoń:
(042) 712 20 60

/ Oczyszczalnie ścieków

/ Zbiorniki na deszczówkę

/ Zbiorniki bezodpływowe / szamba szczelne

/ Studnie wodomierzowe

/ Przepompownie ścieków

/ Separatory tłuszczu i separatory koalescencyjne

/ Systemy rozsączające

Składy fabryczne

Producent oczyszczalni Wobet-Hydret posiada składy fabryczne w całej Polsce.

blog sklep