Nowe formy oczyszczalni biologicznych ZBS-4C i ZBS-6C oraz osadników gnilnych 2,5 m3 i 3,5 m3

Szambo czy przydomowa oczyszczalnia?

« wróć

Szambo – czy warto w nie inwestować?

Jak zamontowane jest szambo
Szambo

 

Szambo jest jak dotąd najpopularniejszym sposobem na rozwiązanie problemu gromadzenia nieczystości w naszym kraju. Co prawda koszty wybudowania szamba są trochę niższe niż przydomowej oczyszczalni, lecz z biegiem lat regularne opróżnianie szamba staje się uciążliwe i pociąga ze sobą ogromne opłaty. Co może zniwelować koszt utrzymania sprawnej instalacji kanalizacyjnej i uwolnić nas od regularnego dbania o szambo?

 

Przydomowa oczyszczalnia ścieków na ratunek!

Przydomowe oczyszczalnie są coraz bardziej popularne. Nie tylko ze względu na wygodę, ale także na płynące oszczędności. Oczyszczalnia to inwestycja wspierająca ochronę środowiska, więc śmiało można się ubiegać o dofinansowanie budowy przydomowej oczyszczalni ścieków z funduszy gminnych. Oczyszczalnia w dłuższej perspektywie czasu staje się o wiele bardziej opłacalnym rozwiązaniem, niż zakup zbiornika do szamba. W ofercie firmy Wobet-Hydret znajdą Państwo szereg rozwiązań dopasowanych do różnych potrzeb, tak, by przydomowa oczyszczalnia ścieków była dla Państwa nie tylko ekologicznym, ale także wygodnym rozwiązaniem.
Jedynym produktem końcowym oczyszczalni jest woda, która może być wykorzystana do celów gospodarczych, nawadniania ogródka czy oczka wodnego. W szambach często mamy do czynienia z emisją gazów, w przeciwieństwie do oczyszczalni. Z tego powodu jeśli pozwalają nam tylko warunki, polecamy przydomowe oczyszczalnie ścieków.

Oczyszczalnia ścieków Wobet-Hydret
Przydomowa oczyszczalnia ścieków
Jeżeli masz pytania
zadzwoń:
(042) 712 20 60

/ Oczyszczalnie ścieków

/ Zbiorniki na deszczówkę

/ Zbiorniki bezodpływowe / szamba szczelne

/ Studnie wodomierzowe

/ Przepompownie ścieków

/ Separatory tłuszczu i separatory koalescencyjne

/ Systemy rozsączające

Składy fabryczne

Producent oczyszczalni Wobet-Hydret posiada składy fabryczne w całej Polsce.

blog sklep