Nowe formy oczyszczalni biologicznych ZBS-4C i ZBS-6C oraz osadników gnilnych 2,5 m3 i 3,5 m3

Nowy sterownik Eaton E4 w ofercie oczyszczalni SBR i przepompowni ścieków

« wróć

Sterowniki Eaton Easy 500 oraz Easy 700 były od dawna wykorzystywane przez firmę WOBET-HYDRET w systemach automatyki. Jednak wraz z rozwojem technologii niezbędne stało się korzystanie z rozwiązań o wiele bardziej uniwersalnych. Wymóg ten spełniają sterowniki Eaton w najnowszej wersji - E4, której premiera miała miejsce w 2019 roku.

 

Sterownik Eaton E4 - czym się wyróżnia?

Tym, co w sterowniku Eaton E4 rzuca się w oczy w pierwszej kolejności, jest możliwość jego rozszerzenia aż o 11 dodatkowych modułów. W praktyce oznacza to możliwość podłączenia nawet 188 wejść/wyjść. Ponadto posiada duży wybór poziomów napięć roboczych, dzięki czemu doskonale sprawdza się zarówno w budynkach, jak i warunkach przemysłowych. Sterownik ten posiada ponadto wyjątkowo wydajny procesor. Dzięki temu przetwarzanie danych jest szybsze niż w poprzednich modelach.

 


Z punktu widzenia użytkownika szczególnie istotne są nowe bloki funkcyjne. Istnieje na przykład możliwość wysyłania poprzez e-mail automatycznych powiadomień, jak również definiowania własnych bloków. Podgląd i sterowanie procesem możliwe jest również za pomocą smartfonów lub tabletów oraz paneli operatorskich HMI dzięki zintegrowanej funkcji Web Server. Z kolei wbudowany interfejs Ethernet umożliwia integrację ze strukturami IIoT (Internetu Rzeczy). 

 

Jeżeli masz pytania
zadzwoń:
(042) 712 20 60

/ Oczyszczalnie ścieków

/ Zbiorniki na deszczówkę

/ Zbiorniki bezodpływowe / szamba szczelne

/ Studnie wodomierzowe

/ Przepompownie ścieków

/ Separatory tłuszczu i separatory koalescencyjne

/ Systemy rozsączające

Składy fabryczne

Producent oczyszczalni Wobet-Hydret posiada składy fabryczne w całej Polsce.

blog sklep